Oriente Villa
A 3 hálószobás Oriente Villa Pontas de Pedra vendégei a felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A szálláshelyen van terasz, ahol kikapcsolódhat egy fárasztó nap után, vagy lazíthat a magán úszómedencénél.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
Szoba felszereltsége
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Bejelentkezés: 08:00-18:00 között
Kijelentkezés: 08:00 óráig
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető az Oriente Villa kínálatából?
Igen, az Oriente Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
Az Oriente Villa kínál konyhai felszereltséget?
Az Oriente Villa felszereltségéhez tartozik egy felszerelt konyha. - ❓
Az Oriente Villa engedélyezi a háziállatokat?
Nem, az Oriente Villa nem engedélyez háziállatot.